Harmonogram treningów

Minikoszykówka (klasy I-III SP)

Miejsce

Terminy

Trenerzy

Kontakt

UKS27
SP27
Rocznik 2007

poniedziałek 17.00-18.30
środa 17.00-18.30
piątek 17.00-18.30

Michał Bentkowski

michben@poczta.onet.pl
Tel. 783 639 634.

UKS27
SP56, SP67
Rocznik 2008

poniedziałek 17.00-18.30  SP56
środa 17.30-19.00 SP56
piątek 17.00-18.30 SP67 

Krzysztof Kręglicki

Tel. 608 309 370

UKS27
SP27
Roczniki
2009-2010

wtorek 17.00-18.30

czwartek 17.00 - 18.30

Marek Wykusz

Tel. 721 126 344

UKS27
SP27, SP67
Rocznik 2011
i młodsi

wtorek 18.00 -19.15 SP27
piątek 18.30 - 19.30 SP67

 

Michał Bentkowski
michben@poczta.onet.pl 
Tel. 783 639 634

MKS MOS Katowice
SP 2
rocznik 2007,2008
dziewczęta, chłopcy

poniedziałek 13.45-15.45
środa 13.45-15.45

Krzysztof Masłowski

Krzysztof Masłowski
tel. 504 255 021

MKS MOS Katowice
ZSiP 1 (SP 12)
rocznik 2007,2008 
dziewczęta, chłopcy

wtorek 16.00-17.30

Krzysztof Masłowski

Krzysztof Masłowski
tel. 504 255 021

AZS
SP66

poniedziałek 15:00
czwartek 15:00

Ewelina Najduch

ewelina.najduch@gmail.com
tel. 735 924 075

AZS
SP40

W trakcie ustalania na II półrocze

Ewelina Najduch

ewelina.najduch@gmail.com
tel. 735 924 075

AZS
SP58

środa 16:10

Litkowycz Ryszard

tel. 606308881
r.litkowycz@awf.katowice.pl

AZS
ZSP3

Poniedziałek 17:00
Czwartek 17:00

Ewelina Najduch

ewelina.najduch@gmail.com
tel. 735924075

Młodzik Młodszy (IV-V SP)

Miejsce

Terminy

Trenerzy

Kontakt

UKS27
SP27

poniedziałek 1830-20:00 (Gim19)
wtorek 18.30-20.00
środa 18.30-20.00
czwartek - mecz ligowy

Marcin Konik

Tel. 501 819 039

UKS Sprint
SP51
Roczniki 2005-6

poniedziałek 18.00-19.30
czwartek 15.40-17.10
piątek 15.45-17.15

Jan Forajter

 

Tel. 666 087 112

AZS
SP58

poniedziałek 16:30
środa 17:30

Ryszard Litkowycz

tel. 606308881
r.litkowycz@awf.katowice.pl

AZS
SP66

czwartek 14:00

Dominik Kaczmarek

dominik89kaczmarek@gmail.com
tel. 669523362

SP47

Poniedziałek 17:00
Czwartek 17:00

   

AZS
ZSP3

poniedziałek 17:00
czwartek 17:00

Ewelina Najduch

ewelina.najduch@gmail.com
tel. 735924075

Młodzik starszy (VI-VII SP)

Miejsce

Terminy

Trenerzy

Kontakt

SP 66

poniedziałek 15:35

   

UKS27
SP27

poniedziałek 18:30-20:00
wtorek - mecze ligowe
czwartek 18:30-20:00
piątek 18:30-20:00

Eugeniusz Smolicha

Michał Bentkowski
michben@poczta.onet.pl 
Tel. 783 639 634

UKS Sprint
SP51
Roczniki 2005-6

poniedziałek 18.00-19.30
czwartek 15.40-17.10
piątek 15.45-17.15

 

Jan Forajter
Tel. 666 087 112

       

Kadet (VII-VIII SP)

Miejsce

Terminy

Trenerzy

Kontakt

 

 

 

 

Junior młodszy (I-II LO)  U18

Miejsce

Terminy

Trenerzy

Kontakt

SMS
Hala Szopienice

 

poniedziałek 8.00 - 10:00
wtorek 8:00 - 10:00
środa 8:00 -10:00
czwartek 8.00 -10:00 (motoryka, CrossFit Hussars)
piątek 8:00 - 10:00

Litkowycz Ryszard
Jakubiec Jarosław

tel. 606308881
r.litkowycz@awf.katowice.pl

Junior Starszy (III-IV LO) U20

Miejsce

Terminy

Trenerzy

Kontakt

AWF

Poniedziałek 18:00 - 21:00

 

 

Hala Szopienice

 

poniedziałek 18:00 (mecze, hala AWF)
wtorek 8.00 - 10:00
środa 8.00 - 10:00
czwartek 8.00 - 10:00 (motoryka, CrossFit Hussars)
piątek 8:00 -10:00

Jakubiec Jarosław
Litkowycz Ryszard

tel. 606996893
j.jakubiec69@gmail.com

III liga

Miejsce

Terminy

Trenerzy

Kontakt

SMS

Hala Szopienice

poniedziałek 20.30
wtorek 19.00 - 21:00
środa 8:00 - 10:00
czwartek 20:30 - 22:00
piątek 20:30 - 22:00
sobota/niedziela (mecze, hala Spodek)

Litkowycz Ryszard
Jakubiec Jarosław

tel. 606308881
r.litkowycz@awf.katowice.pl

 

Na tej stronie używamy ciasteczek. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji.

akceptuję